Впродовж восьми з лишком місяців поточного року фахівці структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області надали громадянам і юридичним особам 87,1  тис.  адміністративних послуг, з яких більшість – 78,2% (68 тис. заяв ) надано безоплатно.

Серед безоплатних послуг найбільш запитувані послуги щодо державної реєстрації земельної ділянки. З початку року опрацьовано 31,9 тис. заяв, зареєстровано 27,3 тис. земельних ділянок та видано витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки.

За платні послуги до бюджетів різних рівнів землевпорядники Івано-Франківщини спрямували 2 млн грн. Найбільше коштів, близько 1628 тис. грн, надійшло до місцевих бюджетів Івано-Франківщини за надання витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку (16,9 тис.).

Дедалі популярнішими стають послуги, що надаються в онлайн режимі.

Від початку запровадження електронної послуги замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, в Івано-Франківській області кадастрові реєстратори опрацювали 12,4 тис. заяв громадян,  в тому числі 3,8 тис. заяв – цьогоріч. Що стосується реєстрації земельних ділянок в онлайн режимі, то загалом опрацьовано 43,7 тис. заяв, в тому числі  з початку року 23,6 тис. заяв.